O NÁS
O NÁS

Sme mladá spoločnosť, ktorej grom podnikania je dodávanie výtvarných, kreatívnych pomôcok a doplnkov všetkým tvorivým nadšencom akejkoľvek vekovej kategórie. Nevyhýbame sa ani dodávaniu väčších cenovo výhodnejších balení do jaslí, materských škôlok, detských či materských centier, a ďalších predškolských zariadení. .

Napriek našej mladosti Vám vieme ponúknuť bohaté skúsenosti z predošlých zamestnaní. Nie sme teda v tomto obore žiadni nováčikovia.

E.N.E.S. spol. s r.o. je spoločnosť, ktorá je prozákaznícky orientovaná, a ktorej hlavným krédom je spokojný zákazník. Každým dňom rozširujeme náš sortiment, snažíme sa poskytovať kvalitný servis, a práve Vaše postrehy a nápady nás posúvajú ďalej. Naša spoločnosť je na trhu krátko, ale napriek tomu si budujeme s našimi zákazníkmi korektné vzťahy založené na vzájomnej dôvere a snahe o ich zlepšenie. Veríme, že ak si spomeniete na výtvarné, či kreatívne pomôcky, doplnky, voskovky, farby na textil, či iné potreby, vždy sa na nás s dôverou obrátite.

Na čom si dáme naozaj záležať je rýchlosť, kvalita, spoľahlivosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Ak sa povie E.N.E.S. spol. s r.o. , potom k Vám prídu pravidelne školení obchodní zástupcovia, ktorí vedia, čo predávajú a ponúkajú svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti tvorenia a kreatívnych techník.

Sme taktiež otvorení novým nápadom a priamej komunikácii. Máte otázky, postrehy či zvláštne priania? Nebojte sa ich vysloviť, k dispozícii je hneď niekoľko kontaktov.

Príjemné nakupovanie a ešte príjemnejší deň želá tím E.N.E.S. spol. s r.o.