Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

       

KONTAKTY

tel: 0948/124 309
vytvarka@vytvarka.sk

NOVINKY

arr3Nové nádherné filcové sady!V sadách nájdete návody napríklad na vytvorenie zákuskov, ovocia, zeleniny, krásnych závesných... arr3Nové čierne omaľovánky so žiarivými metalickými fixkami!Centropen má pre nás Novinku. Vytvoril sadu čiernych omaľovaniek s krásnymi metalickými fixkami. Ak... arr3Nové šablóny, hubky, štetce a farby na tvár!Šablóny na tvár pomôžu pri vytváraní zaujímavého výtvoru. Máme v ponuke pruhy tigra, pavúčiu sieť,... arr3Pár tipov, čím zabaviť ratolesti!V tomto náročnom období Vám ponúkame pár tipov, ako by ste mohli aspoň na krátko zabaviť Vaše... arr3Kreatívny box s drevenými komponentami na tvorenie!Kreatívny box s drevenými dekoratívnymi materiálmi je vhodný na kreatívne účely, na ručné... arr3Nové prekrásne bloky "Farby Indie" v ponuke Nádherné mixy papierov vo farbách INDIE - "Punjab". Papiere sú vhodné na výrobu dekorácií, ku... arr3Čoskoro je tu Valentín...Doplnili sme pár noviniek s motívom srdiečok, kvetiniek a romantiky, aby ste mohli vyzdobiť darčeky... arr3Novinka v sortimente! Krásne drevené Puzzle!Aj s Vianočným motívom ... arr3V ponuke nové vyrezávacie šablóny s motívom Jari a Veľkej noci!Máme pre Vás v ponuke rozkošné nové vyrezávacie šablóny s motívmi Jari a Veľkej noci. Roztomilých... arr3POM POM - Výzdoba na oslavy! Hodvábne kvetiny POM-poms sú vyrobené z hodvábneho papiera. Výroba týchto dekoratívnych... arr3Ku každej objednávke DARČEK!Neváhajte, objednávajte! Ku každej objednávke Vám pošleme malý darček, ktorý Vás určite poteší.... arr3Vlajky, karty, šilty a iné na dotvorenie!U nás nájdete aj vecičky, ktoré môžete veľmi jednoducho dotvoriť. Postačia farbičky...         ... arr3Vytvorte s deťmi krásny jesenný lampáš...Skúste s deťmi vytvoriť takýto krásny jesenný lampáš.   Je to veľmi jednoduché, všetko potrebné... arr3Vyfarbite si chalúpku...    Papierové hračky sú vyrobené z pevného kartónu a podnecujú detskú tvorivosť aj u dospelých.... arr3Pár tipov na jednoduché dekorácie na blížiaci sa Halloween...Zabavte sa pri vytváraní pár jednoduchých strašidelných dekorácií... Potrebujete len Halloween... arr3Blíži sa Halloween! Aj do tejto kategórie sme doplnili pár noviniek...Mrknite do kategórie "Halloween, Jeseň". Nájdete tu pár skvelých noviniek, napr. dierovačku... arr3Zaradanie puzzle do nášho sortimentu!Medzi naše produkty sme zaradili puzzle. Sú naozaj veľmi pekné... Veď posúďte               ...

TOVAR V AKCII


Úvod »Farby » Vodové farby

 

Vodové farby

Vodové farby sa vyrábajú z farebných pigmentov rozpustných vo vode a zlepených arabskou gumou. Sú charakteristické svojou transparentnosťou, viditeľný je aj povrch papiera, na ktorý sa vodovými farbami maľuje. Pomaľovaný papier presvitá cez tenkú vrstvu farby, čím sa vytvára jemne zastretý efekt, úplne odlišný od hrubých a nepriehľadných techník, ako napríklad olej, ktorý používa pigmenty rozpustené v hutnejších spojivách. Vodové farby v pevnom stave sa rozpúšťajú vo vode a nanášajú sa na papier štetcom. Obvykle sa ponúkajú dve formy – lisované tablety, alebo farby v tube, ktoré obsahujú hotovú farbu.
Na prácu s vodovými farbami potrebujeme typ papiera s vyššou gramážou. Čím je papier jemnejší, tým ľahšie sa po namočení krčí a vlní.
Papier, ktorý váži menej ako 240 g/m2, sa ľahko krčí, takže je nutné ho napnúť. Ak používame papier s veľkou gramážou, nie je ho potrebné upravovať. Okrem papiera môžeme kresliť na suché figúrky vyrobené z tvrdnúcej hmoty.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Sada 2x krycie + 2x transparentné umelecké vodové
Sada - 2x krycie + 2x transparentné vodové farby
Cena pred zľavou 53,64 €

Naša cena 41,69 €12ks odtieňov vodových farieb v balení na
Vodové farby - 12ks odtieňov, priemer tablety 22,5mm

Naša cena 2,42 €12ks odtieňov vodových umeleckých farieb v balení
Vodové farby - umelecké, transparentné
Cena pred zľavou 13,41 €

Naša cena 7,99 €Výhodné balenie s dopravou ZDARMA. 10x 12 odtieňov
SADA 10x Vodové farby - anilínky, farby brilantné
Cena pred zľavou 60,24 €

Naša cena 46,99 €24 odtieňov vodových brilantných farieb zn.
Vodové farby - farby brilantné, 24 odtieňov
Cena pred zľavou 9,02 €

Naša cena 8,99 €12ks odtieňov vodových umeleckých farieb v balení
Vodové farby - umelecké, krycie
Cena pred zľavou 13,41 €

Naša cena 7,99 €12ks odtieňov vodových farieb v balení na
Vodové farby - 12ks odtieňov, priemer tablety 30mm

Naša cena 3,59 €12 odtieňov vodových anilínových farieb zn.
Vodové farby - anilínky, farby brilantné
Cena pred zľavou 6,02 €

Naša cena 4,89 €24ks odtieňov vodových farieb v balení na
Vodové farby, guľaté - 24ks odtieňov
Cena pred zľavou 5,77 €

Naša cena 5,19 €18ks odtieňov vodových farieb v balení na
Vodové farby, guľaté - 18ks odtieňov
Cena pred zľavou 4,44 €

Naša cena 3,99 €12ks odtieňov vodových farieb v balení na
Vodové farby - 12ks odtieňov, guľaté
Cena pred zľavou 2,92 €

Naša cena 2,59 €Vodové farby 22ks, ?30mm, 4,8g, štetec
Vodové farby 22ks, ?30mm, 4,8g, štetec

Naša cena 6,37 €Vodové farby 12ks, ?30mm, 4,8g, štetec
Vodové farby 12ks,  ?30mm, 4,8g, štetec

Naša cena 4,11 €Vodové farby 24ks, ?22mm, 2,9g, štetec
Vodové farby 24ks,  ?22mm, 2,9g, štetec

Naša cena 5,39 €Vodové farby 18ks, ?22mm ,2,9g, štetec
Vodové farby 18ks,  ?22mm ,2,9g, štetec

Naša cena 3,95 €Vodové farby zn. JOVI, 12ks odtieňov, priemer
Vodové farby JOVI 12ks, priemer tablety 22mm, 2,9g, štetec

Naša cena 3,14 €Vodové farby 6ks, ?22mm, 2,9g, štetec
Vodové farby   6ks, ?22mm, 2,9g, štetec

Naša cena 2,07 €